
Шафа-купе Тедді
19 988 ₴
- В наявності
- Код: Тедді ШК
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Спальня Тедді у кольорі Дуб Артізан.
Дуб Артізан – колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні.
Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними полицями, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М’яке узголів’я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев’яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку.
Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Teddi з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Teddі. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Кількість орних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2720 мм |
| Глибина шафи-купе | 610 мм |
| Висота шафи-купе | 2260 мм |
- Ціна: 19 988 ₴







