
Шафа Дуо 4 дверки 3 шухляди
14 000 ₴
- В наявності
- Код: Дуо шафа 4дв
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DUO — сучасна класика в білому та антрациті
Представляємо колекцію спальні від меблевого виробника «МироМарк», яка поєднує в собі сучасний мінімалізм і глибоку естетику контрастів. Білий суперматовий фасад гармонійно поєднується з деталями у антрацитовому глянці, створюючи образ елегантної, стриманої вишуканості.
Ця спальня — про стиль без шуму, про чистоту форм і глибину кольору, про баланс між світлом і тінню.
Основні акценти колекції:
- Білий корпус — візуальна легкість і чистота простору
- Верхні кришки у глянцевому антрацитовому кольорі — благородний контраст, що додає глибини
- Ручки відсутні, шухляди з плавним закриттям з акцентними лініями темно сірого кольору — мінімалізм у кожній деталі
- Нижня опорна планка в антрацитовому кольорі — візуальна «лінія основи», що об’єднує всі елементи композиції
- М’яке ліжко з чіткими лініями й подвійною спинкою у графітовій тканині — геометрія, яка створює відчуття впорядкованості й стабільності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1790 мм |
| Висота | 2106 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1790 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 2106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴




