Хілтон - стильний прямий диван, який відрізняється легкістю та елегантністю.
В основі сидіння та спинки дивана пружина-змійка та матрац з пружним пінополіуретаном.
Диван Хілтон оснащений механізмом Клі-кляк, який дозволяє легко перетворити диван на ліжко та назад. При цьому передбачено ще й проміжне відкинуте положення спинки "релакс".
Тонкі підлокітники з кантами додають стиль та елегантність у дизайн дивану. Тонкі підлокітники дозволяють заощаджувати місце, яке займає диван, не жертвуючи комфортом.
Високі металеві ніжки надають дивану візуальної легкості, а також дозволяють легко прибирати під ним.
Диван Хілтон стане яскравим акцентом будь-якого інтер'єру
В основі сидіння та спинки дивана пружина-змійка та матрац з пружним пінополіуретаном.
Диван Хілтон оснащений механізмом Клі-кляк, який дозволяє легко перетворити диван на ліжко та назад. При цьому передбачено ще й проміжне відкинуте положення спинки "релакс".
Тонкі підлокітники з кантами додають стиль та елегантність у дизайн дивану. Тонкі підлокітники дозволяють заощаджувати місце, яке займає диван, не жертвуючи комфортом.
Високі металеві ніжки надають дивану візуальної легкості, а також дозволяють легко прибирати під ним.
Диван Хілтон стане яскравим акцентом будь-якого інтер'єру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴




Відправка з 11 липня 2026