
Диван Віго
20 300 ₴
- Під замовлення
- Код: Віго
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямий диван Віго гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і стане його основним елементом.
В основі дивана ДСП та матрац з блоком незалежних пружин Pocket Spring, таке поєднання дозволяє використовувати диван як місце для щоденного сну.
Система розкладки Єврокнижка без особливих зусиль трансформує диван у повноцінне спальне місце.
Під сидінням є великий місткий короб, який дозволяє зберігати речі прямо в дивані, не займаючи додаткового місця у шафі чи кімнаті.
Особливість дивану Віго - це м'яка спинка, яка має опуклу форму, що в свою чергу є заміною подспинних подушок.
Стильний декоративний кант на спинці та бочках підкреслює форми дивана та надає йому особливої унікальності.
В основі дивана ДСП та матрац з блоком незалежних пружин Pocket Spring, таке поєднання дозволяє використовувати диван як місце для щоденного сну.
Система розкладки Єврокнижка без особливих зусиль трансформує диван у повноцінне спальне місце.
Під сидінням є великий місткий короб, який дозволяє зберігати речі прямо в дивані, не займаючи додаткового місця у шафі чи кімнаті.
Особливість дивану Віго - це м'яка спинка, яка має опуклу форму, що в свою чергу є заміною подспинних подушок.
Стильний декоративний кант на спинці та бочках підкреслює форми дивана та надає йому особливої унікальності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 227 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 300 ₴


