
Ліжко Христина
18 700 ₴
- Під замовлення
- Код: Ліжко
Відправка з 11 липня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Класичний дизайн ліжка «Христина» робить її універсальною моделлю, яка прекрасно підійде для всіх типів спальні.
Узголів'я - м'яке, обтягнуте тканиною, містить прошарок еластичного і пружного ППУ, що робить це ліжко дуже комфортним.
Основою для матраца слугують ортопедичні ламелі. Вони забезпечують комфорт під час відпочинку, а також хорошу вентиляцію розташованого зверху матраца, мають хорошу пружність і гнучкість.
Ця модель може бути виконана в двох варіантах: узголів'я може бути прострочене як квадратами, так і ромбами. І те, і інше виконання виглядає дуже стильно і сучасно.
Є містка і простора ніша для білизни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Ні |
| Наявність підіймального механізму | Так |
- Ціна: 18 700 ₴


