
Тоскана Нова вітрина 1 дверна
19 229 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна система "Тоскана Нова" київської фабрики "Скай", є аналогом модульної системи "Тоскана", але має більш вдосконалений дизайн і більш плавні форми. Класичний стиль ніколи не виходить з моди і ця модульна система тому підтвердження!
Виготовляється в декількох варіантах кольорів:
1) корпус - горіх Караваджо фасад - патиновані, лакований горіх;
2) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
3) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
Складається з наступних елементів: вітрини, комоди, тумби під ТВ, дзеркала, консолі, шафи, ліжка, приліжкові тумби, столи обідні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський, Білий, Білий з золотою патиною |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | дзеркало |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 870 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Висота вітрини | 2270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 229 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка





