
Тоскана Нова вітрина дводверна з шухлядами
34 620 ₴
- Під замовлення
- Код: Тоскана нова вітрина 2 дв
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Модульна система "Тоскана Нова" київської фабрики "Скай", є аналогом модульної системи "Тоскана", але має більш вдосконалений дизайн і більш плавні форми. Класичний стиль ніколи не виходить з моди і ця модульна система тому підтвердження!
Виготовляється в декількох варіантах кольорів:
1) корпус - горіх Караваджо фасад - патиновані, лакований горіх;
2) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
3) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
Складається з наступних елементів: вітрини, комоди, тумби під ТВ, дзеркала, консолі, шафи, ліжка, приліжкові тумби, столи обідні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський, Білий, Білий з золотою патиною |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | дзеркало |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1520 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Висота вітрини | 2270 мм |
- Ціна: 34 620 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка






