
Консольний столик 1,02
14 400 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Модульна система "Тоскана Нова" київської фабрики "Скай", є аналогом модульної системи "Тоскана", але має більш вдосконалений дизайн і більш плавні форми. Класичний стиль ніколи не виходить з моди і ця модульна система тому підтвердження!
Виготовляється в декількох варіантах кольорів:
1) корпус - горіх Караваджо фасад - патиновані, лакований горіх;
2) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
3) корпус - білий, фасад патинований, лакований білий з сріблом;
Складається з наступних елементів: вітрини, комоди, тумби під ТВ, дзеркала, консолі, шафи, ліжка, приліжкові тумби, столи обідні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 95 см |
| Глибина консолі | 34 см |
| Ширина консолі | 102 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Висота дзеркала | 100 см |
- Ціна: 14 400 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

