Модульна система Набукко виробництва київської фабрики Скай відрізняється класичним італійським дизайном і різноманітністю модулів.
Комплектація модульної системи: вітрини декількох видів, комоди, тумби під ТВ, полиці навісні шафи, ліжко, тумба приліжкова
Модульна система Набукко виготовляється в кольорах: корпус - ДСП горіх Караваджо фасад - МДФ патинований лакований горіх або корпус - ДСП білий, фасад - білий/золото або білий/срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Виробник | Скай |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | МДФ |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1170 мм |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 750 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка


