
Полиця 1,2 і 1,6
2 652 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна система Набукко виробництва київської фабрики Скай відрізняється класичним італійським дизайном і різноманітністю модулів.
Комплектація модульної системи: вітрини декількох видів, комоди, тумби під ТВ, полиці навісні шафи, ліжко, тумба приліжкова
Модульна система Набукко виготовляється в кольорах: корпус - ДСП горіх Караваджо фасад - МДФ патинований лакований горіх або корпус - ДСП білий, фасад - білий/золото або білий/срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Скай |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 22 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 652 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка


