
Шафа-купе С-5
32 504 ₴
- Під замовлення
- Код: С-5
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
|
Шафа-купе "С-5" від фабрики "Скай"—це елегантний та функціональний елемент меблів, що поєднує сучасний дизайн з високою якістю матеріалів. Основні характеристики:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Глибина шафи-купе | 700 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
- Ціна: 32 504 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

