
Дзеркало Піонія 120
6 509 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративне обрамлення дзеркала "Піонія" виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, верхній шар забарвлюється на Ваш вибір: в білий колір, колір золото або срібло.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий, Чорний.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий, Чорний.
Розміри: 1200х50х1000 (ШхГхВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Білий глянець, Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 509 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка





