
Дзеркало Росана
3 688 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративне обрамлення дзеркала "Росана" виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, верхній шар забарвлюється на Ваш вибір: в білий колір, колір золото або срібло.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Розміри: 630х50х860 (ШхГхВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 860 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 688 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



