
Консоль Росана
6 645 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Консоль "Росана" виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, верхній шар забарвлюється на Ваш вибір: в білий колір, колір золото або срібло.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Розміри: 930х250х780 (ШхГхВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | хвилеподібний |
| Колір (відтінок) меблів | Золото |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 93 см |
| Глибина консолі | 25 см |
| Висота консолі | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 645 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



