
Шафа 6-дверна без дзеркал Прованс
18 814 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний спальний гарнітур "Прованс" виконаний з високоякісних матеріалів стилі Французький Прованс. Великий модельний ряд дає можливість вибрати елементи максимально підходящі Вам за розмірами. Різьблені форми обробки спальні чудово підкреслюють легкість форм меблів і створюють затишну обстановку для відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Миро-Марк |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2790 мм |
| Висота шафи | 2150 мм |
| Глибина шафи | 645 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 814 ₴

