Безкоштовна доставка

Тумба приліжкова Прованс
2 832 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний спальний гарнітур "Прованс" виконаний з високоякісних матеріалів стилі Французький Прованс. Великий модельний ряд дає можливість вибрати елементи максимально підходящі Вам за розмірами. Різьблені форми обробки спальні чудово підкреслюють легкість форм меблів і створюють затишну обстановку для відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 832 ₴

