
Дзеркало Дженіфер
4 608 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дженніфер – ефектна спальня, яка підійде людям, що цінують комфорт та вишуканість.
Золотий ажурний декор виглядає розкішно на високих глянцевих фасадах.
Витончена спальня “Дженніфер” це найкраще поєднання стильного і дорогого зовнішнього вигляду. До того ж, за досить доступну та приємну ціну. Всі комплектуючі елементи виконані з якісних матеріалів: зносостійких та невибагливих у догляді.
Спальня розкішно виглядає в інтер’єрі, що виконаний в стилі Прованс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Товщина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 608 ₴

