
Вітрина дводверна горіх
18 846 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна система Набукко виробництва київської фабрики Скай відрізняється класичним італійським дизайном і різноманітністю модулів.
Комплектація модульної системи: вітрини декількох видів, комоди, тумби під ТВ, полиці навісні шафи, ліжко, тумба приліжкова
Модульна система Набукко виготовляється в кольорах: корпус - ДСП горіх Караваджо фасад - МДФ патинований лакований горіх або корпус - ДСП білий, фасад - білий/золото або білий/срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Тип вітрини | пряма |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Корпус | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 820 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 846 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

