
Вітрина однодверна Венеція
21 935 ₴
- Під замовлення
- Код: Венеція вітрина
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина однодверна Венеція виконана в класичному стилі венеціанських майстрів. Фасади виготовляються з матеріалу МДФ з художнім розписом, скло з фацетною обробкою, є підсвічування. Вітрина Венеція має неповторний стиль і створить атмосферу затишку і вишуканості у Вашому будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | дзеркало |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 790 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
| Форма вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴


