
Тумба під телевізор Лаура
8 663 ₴
- В наявності
- Код: Лаура Нова
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система меблів "Лаура" від фабрики Скай – це сучасний і стильний вибір для облаштування житлового простору. Виконана з високоякісного матеріалу МДФ, вона поєднує естетичність та функціональність, що робить її ідеальним рішенням для сучасного інтер'єру. Меблі "Лаура" мають плавні форми, лаконічні лінії і стильну фурнітуру, що додає легкості й вишуканості будь-якому приміщенню.
Фасад МДФ з декоративними елементами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1120 мм |
| Глибина тумби | 480 мм |
| Висота тумби | 710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 112 |
| Глибина комода | 48 |
| Висота комода | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 663 ₴

