
Комод 2-х дверний Лаура Нова
10 067 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система меблів "Лаура" від фабрики Скай – це сучасний і стильний вибір для облаштування житлового простору. Виконана з високоякісного матеріалу МДФ, вона поєднує естетичність та функціональність, що робить її ідеальним рішенням для сучасного інтер'єру. Меблі "Лаура" мають плавні форми, лаконічні лінії і стильну фурнітуру, що додає легкості й вишуканості будь-якому приміщенню.Фасад МДФ з декоративними елементами
Комод на ніжках, має цікавий художній візерунок на фасаді.
Відмінно підійде для невеликої кімнати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 112 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 88 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 067 ₴

