
Шафа 3-х дверна Лаура Нова
20 873 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з декоративними елементами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 2080 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Виробник | Скай |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип | Шафа |
| Ширина | 1370 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 873 ₴

