
Вітрина кутова Лаура Нова
14 943 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з декоративними елементами
Вітрина на ніжках, має цікавий художній візерунок на фасаді.
Відмінно підійде для невеликої кімнати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Тип вітрини | кутова |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Глибина вітрини | 620 мм |
| Висота вітрини | 2080 мм |
| Ширина вітрини | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | горіх Караваджо |
| Колір фасаду | горіх Лунгарно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 943 ₴

