Фасад різьблений МДФ в двох кольорах (білий з золотом і горіх італійський)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Скай |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Глибина комода | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 433 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка




