
Комод-ТВ 1,73 Новіта
18 961 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад різьблений МДФ в двох кольорах (білий з золотом і горіх італійський)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Скай |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 173 см |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 961 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



