Безкоштовна доставка

Ліжко Новіта з каркасом
17 811 ₴
- В наявності
- Код: Новита
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад різьблений МДФ в двох кольорах (білий з золотом і горіх італійський)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 100 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴



