
Тумба приліжкова Тоскана
2 872 ₴
- В наявності
- Код: Тоскана
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Система меблів "Тоскана" від фабрики "Скай" виконана в елегантному класичному стилі, що втілює витонченість і розкіш. Колекція доступна у двох вишуканих варіантах оздоблення: теплий відтінок горіха або благородний білий з патинуванням золотом чи сріблом, що додає інтер’єру вишуканого шарму. Деталі фасадів прикрашені витонченими різьбленими елементами, що підкреслюють класичну естетику. "Тоскана" ідеально підходить для створення інтер’єру, який поєднує в собі традиційний комфорт і естетичну гармонію.
Фасад МДФ з декоративними елементами (в двох кольорах: білий - золото, горіх італійський)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Висота тумби | 55 см |
- Ціна: 2 872 ₴



