Модульна система Тоскана виділяється різьбленим МДФ фасадом, який, без сумніву, привертає погляд своїм незвичайним класичним візерунком.
Є можливість вибрати колір, виготовляється в таких варіантах:
1) корпус - горіх Караваджо/ фасад - горіх Італійський, а так само в кольорі
2) корпус - білий/ фасад - білий з золотом,
3) корпус - білий/ фасад - білий з сріблом,
4) корпус - сиве дерево / фасад - чорний з сріблом.
Характеристики
| Матеріал виготовлення комода | |
|---|---|
| Декоративні елементи | МДФ |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 103 см |
| Ширина комода | 137 см |
| Глибина комода | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 443 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка




