
Комод 600 Принцеса 4 ящики
9 253 ₴
- Під замовлення
- Код: Принцесса
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система меблів "Принцесса" від фабрики Скай в білому кольорі з малюнками у стилі прованс створена для поціновувачів ніжного та романтичного інтер’єру. Вона ідеально підходить для облаштування спальні, дитячої кімнати або вітальні, додаючи інтер'єру легкість і витонченість. Білосніжна палітра системи гармонійно поєднується з ніжними малюнками, виконаними у пастельних тонах, які привносять у простір атмосферу затишку та французького шарму.
Фасад МДФ з малюнком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 109 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 253 ₴

