
Ліжко односпальне 0,80 Принцеса
10 100 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з малюнком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Тип ліжка | односпальне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 99 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Ширина ліжка | 99 см |
| Довжина ліжка | 195 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 100 ₴

