Фасад: рамковий МДФ патинований, лакований, з художнім розписом, вставка з тканині. Основа під матрац - ЛДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 99 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 139 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 864 ₴


Відправка з 26 червня 2026