Фасад МДФ з малюнком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Тип ліжка | односпальне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 99 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 182 ₴


