
Шафа 2-х дверна Верона
13 148 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Складальна меблі для вітальні Верона виробництва фабрики Скай - вишукані меблі в класичному стилі з патинованими фасадами, витонченими ніжками, акуратними невеликими ручками і виразним карнизом. Особливість меблів Верона - фасади з розписом, які надають вітальні риси стилю Прованс. Скла меблів з фацетною обробкою.
Вітальня Верона Скай проводиться в двох колірних рішеннях: білому (білий/золото) або темному (горіх Караваджо/корінь горіха)
Колір білий/золото підрозділяється на два типу: Варіант 1 (з малюнком "квіти") і Варіант 2 (без малюнка "квіти").
Колір Горіх Караваджо/корінь горіха здійснюється ТІЛЬКИ З МАЛЮНКОМ на фасадах.
| Матеріал виготовлення шафи | |
|---|---|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 970 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 610 мм |
- Ціна: 13 148 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



