
Вітрина кутова Новіта
19 016 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад різьблений МДФ в двох кольорах (білий з золотом і горіх італійський)
Характеристики
| Матеріал виготовлення вітрини | |
|---|---|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | дзеркало |
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип вітрини | кутова |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2360 мм |
| Ширина вітрини | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 016 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



