
Комод 990 Верона
12 527 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Складальна меблі для вітальні Верона виробництва фабрики Скай - вишукані меблі в класичному стилі з патинованими фасадами, витонченими ніжками, акуратними невеликими ручками і виразним карнизом. Особливість меблів Верона - фасади з розписом, які надають вітальні риси стилю Прованс. Скла меблів з фацетом.
Вітальня Верона Скай проводиться в двох колірних рішеннях: білому (білий/золото) або темному (горіх Караваджо/корінь горіха)
Колір білий/золото підрозділяється на два типу: Варіант 1 (з малюнком "квіти") і Варіант 2 (без малюнка "квіти").
Колір Горіх Караваджо/корінь горіха здійснюється ТІЛЬКИ З МАЛЮНКОМ на фасадах.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Скай |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 93 см |
| Висота комода | 105 см |
| Глибина комода | 54 см |
- Ціна: 12 527 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



