Безкоштовна доставка

Ліжко Імперія з каркасом
18 490 ₴
- В наявності
- Код: Империя
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Родзинкою спальні "Imperia" є округлі форми та витончені ніжки. Дизайн гарнітуру нагадує аристократичний стиль: глянцева поверхня білого кольору, красива та якісна фурнітура, розкіш у кожному елементі спальні. Незважаючи на те, що спальня виконана у класичному стилі, вона також підійде для сучасних та модних інтер’єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 201 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 119 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 490 ₴

