
Дзеркало настінне Грета
4 720 ₴
- Під замовлення
- Код: Грета
Відправка з 17 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративне обрамлення дзеркала "Гретта" виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, верхній шар забарвлюється на Ваш вибір: в білий колір, колір золото або срібло.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий, Чорний.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий, Чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Білий глянець, Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 720 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



