
Шафа Луна
13 293 ₴
- В наявності
- Код: Шафа луна з дзеркалом
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір матових фасадів говорить сам про себе, ця колекція є чудовим варіантом для створення дизайну приміщення у стилі модерн. Поєднання світлого і темно-коричневого дерева підходить практично під будь-який інтер'єр. Шафа-купе, яка пропонується серед модулів спальні, обрамлена карнизом, який комплектується підсвіткою фасадів. Ліжко теж виконане в незвичному цікавому дизайні узголів'я розширене та кріпить до себе приліжкові тумби. Також, під спальним місцем містяться висувні ящики для речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 590 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Матовий Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно коричневий |
| Тип | Шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 293 ₴







