
Тоскана вітрина однодверна
15 756 ₴
- Під замовлення
- Код: Тоскана 1 дв №2
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна система Тоскана виділяється різьбленим МДФ фасадом, який, без сумніву, привертає погляд своїм незвичайним класичним візерунком. Вітрина стоїть на цоколі. Має підсвітку та дзеркальну стінку, а так само скло з фацетною обробкою, за рахунок чого дуже красиво виглядає все, щоб Ви не поставили!
Є можливість вибрати колір, виготовляється в таких варіантах:
1) корпус - горіх Караваджо/ фасад - горіх Італійський, а також у кольорі
2) корпус - білий/фасад - білий із золотом,
3) корпус - білий/ фасад - білий з сріблом,
4) корпус – сиве дерево/фасад – чорний з сріблом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський, Білий, Білий з золотою патиною |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | дзеркало |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 840 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 756 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



