
Сервант Тоскана
13 365 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна система Тоскана виділяється різьбленим МДФ фасадом, який, без сумніву, привертає погляд своїм незвичайним класичним візерунком. Має підсвітку та дзеркальну стінку, а так само скло з фацетною обробкою, за рахунок чого дуже красиво виглядає все, щоб Ви не поставили!
Є можливість вибрати колір, виготовляється в таких варіантах:
1) корпус - горіх Караваджо/ фасад - горіх Італійський, а так само в кольорі
2) корпус - білий/ фасад - білий з золотом,
3) корпус - білий/ фасад - білий з сріблом,
4) корпус - сиве дерево / фасад - чорний з сріблом.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | дзеркало |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Основні | |
| Виробник | Скай |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Тип меблів | буфет |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Габаритні розміри серванта | |
| Висота серванта | 1210 мм |
| Глибина серванта | 430 мм |
| Ширина серванта | 1210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 365 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

