
Терра вітрина 1 дверна
10 324 ₴
- Під замовлення
- Код: Терра вітрина 1 дверна
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🧩 Дизайн і візуал
- класичний стиль з елементами неокласики
- рамкові фасади з МДФ + патина
- скло з декоративною обробкою
Виглядає як «дорога класика», але заходить у середній чек — і це головний драйвер продажів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський, Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 780 мм |
| Глибина вітрини | 510 мм |
| Висота вітрини | 2290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 324 ₴



