Фасад МДФ з малюнком (колір: Корінь горіха, беж Гоа)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 131 см |
| Глибина комода | 53 см |
| Висота комода | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 009 ₴



