
Сервант для 3-дверного комода Терра
12 187 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з малюнком (колір: Корінь горіха, беж Гоа)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | сервант |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина комода | 101 |
| Глибина комода | 44 |
| Висота комода | 113 |
| Габаритні розміри серванту | |
| Ширина серванту | 1440 мм |
| Глибина серванту | 630 мм |
| Висота серванту | 1260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 187 ₴


