
Шафа 2-дверна Терра
12 189 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з малюнком (колір: Корінь горіха, беж Гоа)
Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Ширина шафи | 1030 мм |
| Висота шафи | 2290 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Скай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 189 ₴


