Фасад МДФ з малюнком, дзеркало з художньою обробкою
Характеристики
| Матеріал виготовлення комода | |
|---|---|
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Виробник | Скай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Ширина комода | 164 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина вітрини | 700 |
| Висота вітрини | 2130 |
| Глибина вітрини | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 500 ₴



