
Стінка Мона Люкс
26 579 ₴
- В наявності
- Код: Мона
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Стінка Мона Люкс - чудовий вибір для шанувальників класичного стилю, власників просторих приміщень під вітальню. Стінка має розкішний і добротний вигляд, різьблені фасади надають їй більшої вишуканості та елегантності. Гарнітур виконаний у темному насиченому відтінку - Горіх італійський. Зверху вона оснащена декоративним карнизом. До комплектації стінки Мона Люкс входить орнаментна дводверна шафа, однодверна і дводверна вітрина зі скляними фасадами, тумби, висувні шухляди, відкриті полиці та ніша під встановлення телевізора. Красиві різьблені металеві ручки надають їй особливої витонченості. У розпашній шафі є штанга для вішалок з одягом і полиця над нею. Розміри місця під телевізор становлять 86*62*52 см. Загальна довжина стінки - 310 см, висота - 216 см, глибина - 56 см. Стінка дуже містка і функціональна, в ній поміститься велика кількість речей і побутового приладдя.
Матеріал корпусу - ДСП, фасади виготовлені з МДФ. Матеріал фасадів якісно обробляється спеціальними складами, що надає йому стійкості до впливу ультрафіолетових променів, появи подряпин. Термін гарантії від виробника на меблевий гарнітур становить 12 місяців.
Для оформлення замовлення, уточнення будь-яких деталей, за консультацією звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.18 мм |
| Глибина стінки | 0.56 мм |
| Висота стінки | 2.16 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 26 579 ₴

