
Стінка в вітальню Полонез
33 518 ₴
- В наявності
- Код: Полонез
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Елегантна стінка у вітальню Полонез припаде до смаку всім любителям класичного стилю. Її корпус і фасади виконані в насиченому відтінку Горіх італійський. Фасади прикрашені декоративним різьбленням, фігурні металеві ручки надають їм ще більшої вишуканості та елегантності. Стінка не тільки красива, але й дуже практична та функціональна. Її власники зможуть зберігати в ній велику кількість речей і приладдя, завдяки великій кількості секцій і відділень. Комплектація стінки містить такі модулі, як орнаментна дводверна шафа, антресоль, однодверний пенал, орні тумби, висувні шухляди, вітрину зі скляним фасадом, відкриті полиці, нішу для телевізора. По верхньому краю стінки розташований декоративний меблевий карниз, що надає їй добротності та масивності.
Розмір ніші під ТВ - 76*62*45 см. Загальний розмір стінки - 387 см завдовжки, 216 см заввишки, 60 см завглибшки. Вітальня буде найкраще виглядати в просторих кімнатах, з класичним інтер'єром. Матеріал корпусу - ЛДСП. Фасади - МДФ. Країна-виробник - Україна, меблева фабрика Скай. Офіційний термін гарантії на стінку у вітальню становить 12 місяців.
Наша компанія працює безпосередньо з виробником, і забезпечує доставку меблів по всій Україні. За будь-якою додатковою інформацією, звертайтеся за контактними телефонами до наших консультантів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.87 мм |
| Глибина стінки | 0.6 мм |
| Висота стінки | 2.16 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 33 518 ₴

